blackgoldmask-fiyati

Black Gold Mask Fiyatı, Black Gold Mask Ne Kadar

Black gold mask yüz maskesi satın almak isteyenlerin en çok merak ettiği şeylerden biri fiyatıdır. Bu konuda sizlere detaylı bilgi vermek amacıyla bu yazımızı sizlere sunmaktayız. Aşağıdaki black gold mask fiyatı, kampanyaları ve inidirimleri sizler için paylaşılmıştır.

Black Gold Mask Ne Kadar
Aşağıda kutu bazında fiyatlar sizlere verilecektir. Her biri kutu 100 ml olup. Ortalama 30 günlük kullanıma sahiptir.1 kutu 49 Türk Lirası olup bunun yanında 8 lira kargo ücreti talep edilmekte ve bir kutu toplam maliyesi sizlere  49 tl + 8 tl yani 57 lira olmaktadır.

2 kutu fiyatı 79 liradır. Kargo bedeli ile birlikte 87 liraya gelmektedir.

Son kampanyamız 3’lü black gold mask fiyatı ise 119 lira olup kargo ücreti yoktur. Gördüğünüz gibi 3 kutu alımlarda black gold mask indirimi olmakla birlikte ücretsiz kargo kampanyası da devreye girmektedir. Tabi ki burada tercih sizin ihtiyacınıza göre adedi belirleyebilir. Daha yüksek alımlarda da indirimli fiyatlara sahip olabilirsiniz bu ürüne.

Black Gold Mask Kampanya
Black gold mask kampanyalarımız 3 kutu ve üzeri alımlarda kargo ücreti yoktur. Ayrıca ortalama 40 lira daha ucuza gelmektedir birer adet almak yerine. Dileyen bir kaç kişiyle birleşipte toplu olarak alabilir tek kargo almak kaydıyla.

Soyulabilir maske özelliğine sahip bu ürünümüzün fiyatı, kaç liradır, kampanyaları, indirimleri ile ilgili bilgi verdik yazımız burada sona ermiş olup yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın
black gold mask